DC TEAM STREET DANCE FORUM

STREET DANCE CLUB DC TEAM SRBIJA WWW.DCTEAM.INFO

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  Pristupi  

Delite | 

HipHop

Ići dole 
AutorPoruka
EmmA

Broj poruka : 6
Datum upisa : 07.07.2008

PočaljiNaslov: HipHop   Pon Jul 07, 2008 4:13 am

pa....ovako....
Volim HipHop najvishe....pored hopa,tu je i rnB ...house....electro....progressive ....i rock naravno...
Ali hiphop mi je nekako najblizi.... Smile
Ako volite Hiphop...preporucujem vam jednu vrh pesmu...koja je trenutno moja omiljena Smile a sigurna sam da ce vam se svideti Wink
Midnight-Casely ft. Pitbull...
Smile
EnJoy Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
NezoOB-RECOGNIZE CREW

Broj poruka : 9
Datum upisa : 09.11.2007

PočaljiNaslov: Re: HipHop   Pon Dec 15, 2008 8:48 am

Bravo care...HipHop je kultura a ne vrtsa muzike...mislim postoji neka vrsta koja podseca na rap(mc-ing) samo shto su nabacali lepe note i lepa kola i istripovali vas laike da je to vrsta zike...!i ne razumem kako to ne shvatate,to je tako prosto...nego vi meshate to sa plesom...zato ce i ples nazvan hip hop biti zamrznut(u zemljama gde je kultura nastala to i ne postoji vishe) jer su videli da nema poente stavljati celu kullturu na jedan nivo izrazhavanja!Pogotovu ako ide ka materijalizovanju a.k.a komercijalizmu...ispraljanje te greshke je ples nazvan NEW STYLE,za koji se nadam da ga sad vishe preferirate...pejz
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

HipHop
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Hip Hop kultura

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DC TEAM STREET DANCE FORUM :: HIP HOP :: MUZIKA-
Skoči na: